• Announcements

• sTrkissfm

Atentie !!!   03/02/2018

Buna, v-a anunti ca forumul hgz.ro este in schimbare de platforma de la 3.4.9 la 4.1.2 si este in BETA , v-a suferi multe modificari si in special vor fi rezolvate toate problemele.  Va dura ceva timp pana cand se v-a rezolvat totul !
    • sTrkissfm

Atentie !!!   03/02/2018

Problema cu mesajele s-a rezolvat , a fost din cauza temei, lucram la tema si in prezent o sa ramana asta pana ce rezolvam problema, cu respect hgz.ro
    • sTrkissfm

Atentie !!! Staff   03/07/2018

Buna, cautam staff activ moderatori si global-moderatori, tot ce trebuie sa faci este o cerere si varsta minima de 16 anii !!
    • sTrkissfm

Servere !!!   03/08/2018

Buna, vand Server: 1) Counter Strike 1.6 32/slot, 2) Samp 50/slot, 2 servere la pretul de 25 de lei paysafecard/lunar . Contacteaza-ma pe pagina de Facebook sau prin Mesaj in privat daca doresti !!
Sign in to follow this  
Followers 0
z 0 w i e

[Portofoliu] ZOWIE

19 posts in this topic

Renunta la border alb overlay , pune border negru normal.  <_<

Ti-e lene sa dai un edit sa le pui toate intr-un post ca am facut batatura la deget la cat am dat in jos pe rotita  <_<

Semnaturile le faci de 400maxim si 300 maxim in rest arata urat daca depaseste , am vazut ca ai si un smudge acolo , ai luat un render si l-ai intors de mai multe ori mhm , macar niste effecte ceva umbre , o aura ceva pe sabia aia , daca ai fi avut creativitatea pute-ai face minuni.

Hmh in rest textu scartie rau dar asta nu e o problema deoarece cu timpu se va remedia , si effectele astea simple de care vorbesti e doar un blur simplu nu sunt effecte simple.

KW  :rolleyes: Nu te da batut  :)

Renunta la border alb overlay , pune border negru normal.  <_<

Ti-e lene sa dai un edit sa le pui toate intr-un post ca am facut batatura la deget la cat am dat in jos pe rotita  <_<

Semnaturile le faci de 400maxim si 300 maxim in rest arata urat daca depaseste , am vazut ca ai si un smudge acolo , ai luat un render si l-ai intors de mai multe ori mhm , macar niste effecte ceva umbre , o aura ceva pe sabia aia daca ai fi avut creativitatea pute-ai face minuni.

Hmh in rest textu scartie rau dar asta nu e o problema deoarece cu timpu se va remedia , si effectele astea simple de care vorbesti e doar un blur simplu nu sunt effecte simple.

KW  :rolleyes: Nu te da batut  :)

Zis si facut teacher.

Efect simplu, bun, blur bun, textul scartaie dar se remediaza pe parcurs, efectul poate sa fie putin mai micsorat (raza), in rest e ok ;)

Aham, nu stiam ca scartie, sa-i dau cu ulei o fi de la balamale.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0