• Announcements

• sTrkissfm

Atentie !!!   03/02/2018

Buna, v-a anunti ca forumul hgz.ro este in schimbare de platforma de la 3.4.9 la 4.1.2 si este in BETA , v-a suferi multe modificari si in special vor fi rezolvate toate problemele.  Va dura ceva timp pana cand se v-a rezolvat totul !
    • sTrkissfm

Atentie !!!   03/02/2018

Problema cu mesajele s-a rezolvat , a fost din cauza temei, lucram la tema si in prezent o sa ramana asta pana ce rezolvam problema, cu respect hgz.ro
    • sTrkissfm

Atentie !!! Staff   03/07/2018

Buna, cautam staff activ moderatori si global-moderatori, tot ce trebuie sa faci este o cerere si varsta minima de 16 anii !!
    • sTrkissfm

Servere !!!   03/08/2018

Buna, vand Server: 1) Counter Strike 1.6 32/slot, 2) Samp 50/slot, 2 servere la pretul de 25 de lei paysafecard/lunar . Contacteaza-ma pe pagina de Facebook sau prin Mesaj in privat daca doresti !!
Sign in to follow this  
Followers 0
r0YaL

[Portofoliu] r0YaL

26 posts in this topic

Textul nu scartie, dar se remediaza, ti-e lene, ti-e sila, ti-e rau, ti-e somn, culca-te, le faci in pain cel mai probabil, P.s: mi-am exprimat opinia sincera si rog si restul turmei sa o faca, ala nu se poate numi text, mai degraba bataie de joc, sincer, cred ca esti orb sau idk, dar astea nu cred ca le poti considera poze, zici ca s-a sters cineva cu ele la fund. 

Textul nu scartie, dar se remediaza, ti-e lene, ti-e sila, ti-e rau, ti-e somn, culca-te, le faci in pain cel mai probabil, P.s: mi-am exprimat opinia sincera si rog si restul turmei sa o faca, ala nu se poate numi text, mai degraba bataie de joc, sincer, cred ca esti orb sau idk, dar astea nu cred ca le poti considera poze, zici ca s-a sters cineva cu ele la fund.

al doilea rezultat chiar zici ca e paint, dar am folosit comic sans :) si nu e nici o problema cu textul, daca tie nu-ti place, e doar parerea ta si chestia cu blurul, eu incerc sa pun blur pe anumite parti si sa iasa cv anumit in vedere

al doilea rezultat chiar zici ca e paint, dar am folosit comic sans :) si nu e nici o problema cu textul, daca tie nu-ti place, e doar parerea ta si chestia cu blurul, eu incerc sa pun blur pe anumite parti si sa iasa cv anumit in vedere

Anumit? 

Lucrezi bine, dar vezi ca faci double-post si primesti warn.

eu postez creatiile, de exemplu Nabo face la fel... Plus ca am voie sa comentez comentariile putand sa-mi asigurez ce vreau eu sa fac in portofoliul meu, multumesc.

Lucrezi bine, dar vezi ca faci double-post si primesti warn.

eu postez creatiile, de exemplu Nabo face la fel... Plus ca am voie sa comentez putand sa-mi asigurez ce vreau eu sa fac in portofoliul meu, multumesc.

Scuza-ma* , romana te rog + daca ai observat tu nu te pricepi mai de loc..

Si faina munca depusa r0yaL

Am romana destula , eu nu inteleg de ce comentezi aiurea !

Daca vrei te invat si pe tine.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0