Jump to content

Bine ai venit pe HGZ.RO - Cu respect pentru toti !
Înregistrați-vă acum pentru a avea acces la toate funcțiile noastre. După ce v-ați înregistrat și v-ați conectat, veți putea să creați subiecte, să răspundeți postărilor la subiectele existente, să vă dați reputație colegilor, să obțineți propriul dvs. mesager privat, să actualizați postul, să vă gestionați profilul și multe altele. Dacă aveți deja un cont, Autentifică-te aici - in caz contrar Creeaza un cont ! totul este free!

Toggle shoutbox Chat HGZ-ROMANIA

Posted ImageZ00M

@  ♚z00m... : (November 2017 - 10:49 PM) Multam sTrkissfm
@  sTrkissfm : (November 2017 - 08:53 PM) ce faci ma dan
@  sTrkissfm : (November 2017 - 08:52 PM) @Dennisa esti ?
@  ♚z00m... : (November 2017 - 08:12 PM) Eu :D
@  Dennisa : (November 2017 - 07:51 PM) care vr cadou? :)
@  Dennisa : (November 2017 - 07:50 PM) bn :P
@  ♚z00m... : (November 2017 - 05:18 PM) @Dennisa la categoria PS poti face modificari la modele si regulament
@  Dennisa : (November 2017 - 04:36 PM) ok:)
@  r0YaL : (November 2017 - 04:33 PM) @Dennisa ma ofer eu arbitru, si da, poti face regulamente din moment ce "detii" sectiunea...
@  Dennisa : (November 2017 - 04:11 PM) apex
@  Dennisa : (November 2017 - 03:55 PM) bn
@  Apex : (November 2017 - 03:54 PM) Gata Dennisa am facut cerere avatar
@  Dennisa : (November 2017 - 03:49 PM) La battle trebuie sa fie arbitru ca asa pot sa am prieteni pe toata comunitatea si sa ma voteze pt ca sunt prieteni cu mn :|
@  Apex : (November 2017 - 03:49 PM) ok:)
@  Dennisa : (November 2017 - 03:48 PM) faci o cerere avatar daca vr ca si asa nu am ce face :|
@  Dennisa : (November 2017 - 03:48 PM) lasa :)
@  Apex : (November 2017 - 03:47 PM) da-l*
@  Apex : (November 2017 - 03:46 PM) da-e skype
@  Dennisa : (November 2017 - 03:46 PM) Stiu eu sa fac regulamente dar lasa ;)
@  Apex : (November 2017 - 03:45 PM) Daca este nevoie o sa adauge sTrkissfm sau z00m

Photo

Injustice 2

• This topic is locked
No replies to this topic

.:Dan:.

.:Dan:.
★◇◆◆Rãzboinic Lup, Apãrãtor al ADEVARULUI◆◆◇
  • Time Online: 5d 18h 50m 5s
  • PipPipPip
  • Premium

I've already made 554 posts

I'm here from 09-March 17

I have 89 like/s

Contact .:Dan:. via PM

Mention .:Dan:.

I'm currently offline

Injustice 2 - It's Good to Be Bad Trailer

Warner Bros. Interactive Entertainment şi NetherRealm Studios au oferit un nou trailer pentru Injustice 2, dezvăluind astfel patru personaje negative ce-şi vor face apariţia în joc: Gorilla GroddBaneCaptain Cold şi Scarecrow.

Injustice 2 va oferi o distribuţie extinsă de eroi şi răufăcători din universul DC, dintre care nu vor lipsi nume importante precum BatmanSuperman sau Aquaman, dar nici noi veniţi precum Atrocitus sau Supergirl. Dintre arenele în care aceşti eroi îşi vor disputa supremaţia nu vor lipsi peisaje din MetropolisGotham City sau Atlantis.

Marea noutate adusă de Injustice 2 va fi însă posibilitatea de a personaliza aceşti eroi din universul DC după bunul plac al jucătorului. Timpul investit în joc va fi recompensat cu loot box-uri în care se vor afla item-uri ce pot schimba atât aspectul personajelor, cât şi modul în care acestea vor lupta.

Mai mult, Injustice 2 va folosi moneda in-game Source Crystals, cu ajutorul căreia jucătorii vor putea achiziţiona skin-uri noi pentru personaje, shadere pentru costume sau alte elemente decorative (fără impact asupra gameplay-ului propriu-zis). De asemenea, Source Crystals vor permite aplicarea proprietăţilor vizuale ale unui element de echipament pe un un alt astfel element de echipament. Source Crystals vor putea fi achiziţionate prin intermediul Xbox Games Store şi PlayStation Store în schimbul banilor reali.

Injustice 2 va fi lansat în Europa pe 19 mai 2017, în versiuni pentru PlayStation 4 şi Xbox One.

scarecrow.png?height=360&width=640

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users