• Announcements

• sTrkissfm

Atentie !!!   03/02/2018

Buna, v-a anunti ca forumul hgz.ro este in schimbare de platforma de la 3.4.9 la 4.1.2 si este in BETA , v-a suferi multe modificari si in special vor fi rezolvate toate problemele.  Va dura ceva timp pana cand se v-a rezolvat totul !
    • sTrkissfm

Atentie !!!   03/02/2018

Problema cu mesajele s-a rezolvat , a fost din cauza temei, lucram la tema si in prezent o sa ramana asta pana ce rezolvam problema, cu respect hgz.ro
    • sTrkissfm

Atentie !!! Staff   03/07/2018

Buna, cautam staff activ moderatori si global-moderatori, tot ce trebuie sa faci este o cerere si varsta minima de 16 anii !!
    • sTrkissfm

Servere !!!   03/08/2018

Buna, vand Server: 1) Counter Strike 1.6 32/slot, 2) Samp 50/slot, 2 servere la pretul de 25 de lei paysafecard/lunar . Contacteaza-ma pe pagina de Facebook sau prin Mesaj in privat daca doresti !!
Sign in to follow this  
Followers 0
丂ㄒ尺丨Ҝ乇尺

[CERERE GRAD] aNc13nT

12 posts in this topic

» Nume : aNc13nT

» Vârstă : 14

» Funcţie cerută : Administrator

» Ce inseamna Warrez / Post-hunt : Warrez - Piratare / Post-Hunt - Posturi aiurea

» Motiv : Remove aiurea :p

» Contact : Private (aveti la Sa ne cunoastem mai bine)

» Timp alocat forumului : 4-5 h / day

» Cele 3 topicuri utile/populare: All

› IMPORTANT: V-as ruga sa cititi cererea intreaga, acm, pentru cei care se intreaba de ce am scris la Motiv "Remove aiurea :p" e din faptul ca am facut cerere retragere, dar strkissfm nu a citit intreaga cerere acolo scriind clar "Retragere cu gradul in pastrare dar o sa mai intru din cand in cand" si daca va intrebati de ce am facut cerere retragere e din faptul ca in MODEL scrie clar ca daca perioada absentei este mai mare de 1 luna / 4 saptamani trebuie sa facem cerere de retragere cu gradul in pastrare! Sper ca te-ai lamurit str si ceilalti care nu stiau despre ce e vorba. Pace.

CITESTE TOT PENTRU A FI LAMURIT, MAI ALES LA IMPORTANT!!!

Ce ma eu sunt dator sa iti dau tie Administrator, Regulamentul se aplica pentru toti si fi atent ca eu am raspuns la retagere. Ai grija cu vorbele la adresa mea ca tu esti un copil abia in clasa 8.

Buna seara !
Contra - Administrator! 

Deci: aNc13nT  in primul rand nu ai facut Cerere Absenta, ai facut cerere Retragere. Sa ne intelegem ce naiba?!. Si plus de asta sau facut modificari la cerere grad dupa ce ai facut tu cererea de retragere. Acum ca ai venit inapoi trebuie sa respecti conditiile. Eu nu te-am pus sa faci cerere de retragere, daca faceai de absenta da frate ti se dadea gradul inapoi ca e absenta si ai primit inainte de a se modifica cerintele. Deci ca urmare eu zic ca daca chiar vrei acest grad 25lei Paysafecard si sa rezolvat treaba. Pana atunci nu te mai da in spectacol ca nu ne impresionezi. 

PRO - Global-Moderator (Astept parerea lui str si Dan)

.:Dan:. likes this

Ba eu te respect aNc13nT multe am facut cind aveam eu owner pe red/infernal.

Eu iti dau un pro zic ca meriti a 2 sansa.

Dar fondatori decid cui sai acorde grad.Succes daca ei grad-ul

Ai tot respect-ul meu.

Mai zic un argument. Are dreptate z00m.

Dar unii copii . asa fac . : iau gradul. Sterg toate topicele ca nuj ce , ca nu le-a convenit nuj ce. Si ne-am fript

Sâ faca 2.000 posturi si ii dam moderator global si stergem totul cu buretele !

z00m likes this

Buna seara !Contra - Administrator! 

Deci: aNc13nT  in primul rand nu ai facut Cerere Absenta, ai facut cerere Retragere. Sa ne intelegem ce naiba?!. Si plus de asta sau facut modificari la cerere grad dupa ce ai facut tu cererea de retragere. Acum ca ai venit inapoi trebuie sa respecti conditiile. Eu nu te-am pus sa faci cerere de retragere, daca faceai de absenta da frate ti se dadea gradul inapoi ca e absenta si ai primit inainte de a se modifica cerintele. Deci ca urmare eu zic ca daca chiar vrei acest grad 25lei Paysafecard si sa rezolvat treaba. Pana atunci nu te mai da in spectacol ca nu ne impresionezi. 

PRO - Global-Moderator (Astept parerea lui str si Dan)

Interesant ca tu ai facut modelul si ai scris clar ca daca absenta e mai mare de 1 luna sa facem cerere de retragere cu gradul in pastrare, asa am facut da' haideti sa o lasam asa, puteti da T/C. Si sa ma Respinge-ti si inca un argument, multumesc tuturor care mi-au dat pro, chiar si contra si am inteles ca str face ce vrea ca e comunitatea lui. Bafta!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0